דף הבית » השקעות באלבניה

השקעות באלבניה

האקלים הפיננסי בישראל, המתאפיין באי וודאות רבה, מוביל משקיעים רבים להפנות אנרגיה אל אפיקים מעבר לים. בשנים האחרונות, אלבניה הופכת לאחד מהיעדים המרכזיים הצדים את תשומת ליבו של המשקיע הישראלי. המדינה הממוקמת בדרומה של מזרח אירופה, בנקודת סחר אסטרטגית, מפגינה צמיחה אדירה בשנים האחרונות ומציעה מגוון של אפיקי השקעה. עם הליווי המקצועי הנכון, יהיה באפשרותך להפיק את המרב מכל מה שיש לאלבניה להציע למשקיעים.

שוק הנדל"ן של אלבניה חווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות. המדינה מחילה מדיניות ידידותית למשקיעים זרים ומציעה נכסים במחירי כניסה נמוכים במיוחד בהשוואה לשאר אירופה. ערי החוף של המדינה, כמו דורס וסרנדה, זוכות לפופולריות גוברת בקרב משקיעים נדל"ן.

האקלים הים תיכוני והנופים עוצרי הנשימה במדינה הופכים אותה גם למיקום אופטימלי להקמת בתי נופש, דירות להשכרה לטווח קצר ובתי מלון. גם במרכזי העסקים בטירנה, עיר הבירה, עולה משמעותית הביקוש לנכסי מסחר המזין את הזדמנויות ההשקעה.


תכנון טיולים באנר

אלבניה היא מדינה בעלת מורשת תרבותית עשירה ונופים יפהפיים. במובן הזה, השקעה בפרויקטים הקשורים לתיירות, כגון בתי מלון, אתרי נופש וסוכנויות נסיעות, עשויה להיות רווחית ביותר.

airalo ad

אלבניה היא מדינה עשירה במחצבים ומינרלים כמו נחושת, אספלט ואבן גיר. נתון זה, לצד היותה מעצמת אנרגיית רוח בהתהוות, הופכת אותה ליעד מזמין להשקעות. בשנים האחרונות, יישמה הממשלה רפורמות שונות המאפשרות כניסה נוחה מתמיד לאנשי עסקים ישראלים אל השווקים המרכזיים באלבניה.

אם תכננת כבר זמן רב להרחיב את פעילות העסק שלך אל השוק האירופי, המדינה הבלקנית הזו עשויה להיות מיקום אידיאלי לבסיס מטה. עלות פתיחת חברה באלבניה נמוכה יחסית ובעלי עסקים זרים זוכים לכל הזכויות הזמינות לאזרחים.

כדי להיכנס אל השקעות בשוק האלבני, יהיה עליך תחילה לפתוח חשבון בנק במדינת אלבניה. מגזר הבנקאות במדינה מוסדר היטב ומציע מגוון שירותים לחשבונות אישיים ועסקיים כאחד. ברוב הבנקים, זמינים שירותים דיגיטליים מלאים שיאפשרו לך לנהל את כל ההשקעות שלך מרחוק.

הקמת חברה באלבניה

הקמת חברה באלבניה

העסק שלך מוכן להתרחבות בינלאומית? החלטת לבנות נוכחות בשוק האירופי? סביר להניח שכבר התחלת לבנות אסטרטגיה. אחת מההחלטות הראשונות שיהיה עליך לקבל היא היכן להקים את מטה החברה. ישנן מועמדות רבות באירופה המציעות יתרונות משמעותיים כשזה מגיע להקמת חברה. ישנם ...
השקעה במיזמי נדל"ן באלבניה

השקעה במיזמי נדל"ן באלבניה

חיפשת אחר השקעה משתלמת בנדל"ן באירופה וגילית שיש פער גדול בין הפוטנציאל המובטח לתנאי השוק בפועל? אין ספק שהשוק האירופי השתנה מאוד בשנים האחרונות ושגם ביעדים שבעבר נחשבו לבוננזת משקיעים מנצחת כמו קפריסין או קוסטה ריקה , המחירים כיום מופקעים והתחרות גבוהה. אם תהית...
השקעה בתיירות באלבניה

השקעה בתיירות באלבניה

כשזה מגיע להשקעות באירופה, ענף התיירות הוא אחד מהאטרקטיביים ביותר כיום. עם זאת, במדינות רבות, השוק רווי למדי ועל כל אפיק השקעה אנו מתחרים עם משקיעים רבים מכל רחבי העולם. עם חיפשת תקופה ארוכה שוק רענן ובלתי מנוצל עבור ההשקעה שלך שמבטיח תשואות גבוהות ופו...
פעילות עסקית והשקעות באלבניה

פעילות עסקית והשקעות באלבניה

כולנו יודעים שכדי למתן סיכונים בתיק ההשקעות, גיוון הוא הכלי החשוב ביותר. משקיעים ישראלים רבים מחפשים אפיקי השקעה שאינם נפוצים בישראל בעלי מאפיינים ייחודיים שיאפשרו להם להרחיב את היקף הגיוון. אפיק אטרקטיבי אחד הוא השקעה ישירה בחברות ובסחורות. לאלו מאית...
פתיחת חשבון בנק באלבניה

פתיחת חשבון בנק באלבניה

הרחבת הפעילות העסקית אל כלכלה זרה היא תמיד תהליך רווי אתגרים. במובנים רבים, הדבר דומה לעבודת תרגום , נדרשת המרה של חלק ניכר מהפעילות שלך אל שפה כלכלית ופיננסית חדשה והתאמה לרגולציה בלתי מוכרת. אחת מהמשימות הראשונות שיהיה עליך לבצע במסע הזה אל הנוכחות...

כדי להפיק את המרב מכל מה שיש לאלבניה להציע לך, חשוב שיעמוד לרשותך איש מקצוע שיוכל להנחות אותך בכל צעד. רוצה לקבל ייעוץ מרואה חשבון המתמחה בהשקעות באלבניה? פשוט משאירים פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם.

Scroll to Top
דילוג לתוכן